Vodafone ввів для туристів оформлення страховки у смартфоні

3 серпня 2018, 15:08

Мобільний оператор компанія Vodafone Україна спільно зі страховою компанією АХА Страхування запустили послугу Smart Travel, що дає можливість туристам оформити страховку безпосередньо у смартфоні, сплативши її за рахунок коштів на балансі мобільного рахунку.

Про це повідомив оператор, передає Інтерфакс-Україна.

"Користувач отримує страховий поліс в електронному вигляді на свій e-mail. У рамках однієї підписки можливо оформити страховку для себе і чотирьох осіб, які подорожують з вами. В рамках підписки кількість виїздів та днів перебування за кордоном необмежено", - наголошують у повідомленні.

Відео дня

Оформити поліс можливо як в Україні, так і протягом перших п'яти годин перебування за кордоном.

Страховий пакет містить покриття необхідних медичних послуг, а сума страховки покриває €30 тис., згідно з вимогами законодавства.

Страховий платіж залежить від країни перебування, які діляться на три тарифні зони: Східна Європа (Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія) – 15 грн/день, увесь світ (крім США і Канади) – 25 грн/день, весь світ – 100 грн/день.

Оплата відбуватиметься з мобільного рахунку користувача, тільки за дні фактичного перебування за межами України.

Для користування послугою необхідно бути передоплаченим абонентом Vodafone Україна і мати доступ до мобільного або Wi-Fi.


СК АХА Страхування належить АХА Group (Франція), представлена на українському страховому ринку з 2007 року. У компанії працює понад 780 співробітників і 1 220 агентів по всій Україні.

Vodafone Україна – другий за величиною оператор мобільного зв'язку в країні, до кінця 2017 року обслуговував 20,8 млн абонентів. Vodafone Україна на 99% належить Prelludium BV (Нідерланди), є частиною міжнародної групи МТС.

Показати ще новини
Радіо NV
X