Великий міжнародний трейдер почав поставки газу в Україну

1 лютого 2018, 11:46

Міжнародний енерготрейдер з реєстрацією в Швейцарії, компанія DufEnergy вперше поставив природний газ на адресу своєї дочірньої української компанії Дюфенерджі Україна.

Про це повідомив enkorr.

Поставка тестової партії газу була здійснена в середині січня через угорський кордон. Ліцензію на торгівлю природним газом в Україні дочірня компанія DufEnergy отримала в кінці грудня 2017 року. Своє представництво в Києві трейдер відкрив навесні минулого року.

Відео дня

DufEnergy входить в трійку найбільших постачальників природного газу в Україну. У 2017 році структури швейцарського трейдера продали 14 українських імпортерів понад 1,3 млрд куб. м газу.

Нагадаємо, раніше свої представництва в Україні відкрили міжнародні трейдери Trafigura, MET Holding, AOT Energy.

У листопаді 2016 року швейцарська DufEnergy Trading SA підписала договір на транспортування і зберігання природного газу в підземних сховищах (ПСГ) з оператором газотранспортної системи, компанією Укртрансгаз.


DufEnergy Trading SA з центральним офісом в Лугано (Швейцарія) займається торгівлею електроенергією, природним газом і скрапленим природним газом (LPG). Виручка компанії в 2014 році склала € 3,5 млрд. DufEnergy Trading SA є дочірньою компанією Duferco Participation Holdings Limited, і афільованим з гірничо-металургійною компанією Duferco Group.

Показати ще новини
Радіо NV
X