Великий європейський будівельний концерн задумався про вихід на український ринок

26 червня 2018, 08:56

Один з найбільших будівельних концернів в Європі австрійська компанія Strabag, планує найближчим часом вийти на український ринок.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає Інтерфакс-Україна.

Міністр заявив, що недавно провів з керівництвом Strabag відповідні переговори. За словами Омеляна, пакет акцій компанії, який потрапив під американські і українські санкції російського бізнесмена Олега Дерипаски, заморожений, тому не може бути перешкодою для роботи Strabag в Україні.

Відео дня

Крім того, міністр додав, що створення Дорожнього фонду гарантує зростаюче фінансування дорожньо-будівельних робіт і привертає до України великі будівельні компанії.


Strabag Societas Europaea - австрійська будівельна компанія, є одним з найбільших будівельних концернів Європи. Крім діяльності на "домашніх" ринках Австрії і Німеччини компанія має численні представництва в східно- та південноєвропейських країнах.

Австрійському Strabag SE належать 90% акцій німецького підрозділу концерну, Strabag AG, з головним офісом в Кельні. Також Strabag SE володіє 100% акцій Ed. Züblin AG в Штутгарті. Основними акціонерами Strabag SE є Група компаній Haselsteiner, Група компаній Raiffeisen-Holding Niederösterreich-Wien, Група компаній UNIQA, а також компанія Rasperia Trading Limited, яка належить російському підприємцю Олегу Дерипасці.

Показати ще новини
Радіо NV
X