Великий інвестор назвав умови, які здатні оживити українську економіку

19 квітня 2017, 14:26
Керівник промислово-інвестиційної групи Смарт-Холдинг Олексій Пертін розповів в інтерв'ю НВ Бізнес, що може стати драйвером економічного зростання в Україні

"Ми були партнерами та експертами Групи стратегічного прогнозування ВЕФ Scenarious for Ukraine, яка була покликана дати відповідь про можливі майбутні напрямки економічного розвитку країни. У нашій країні є декілька галузей, які можуть стати драйверами зростання. Це металургія, сільське господарство, інфраструктура", - зазначив Пертін.

Відео дня

Він вважає, що для поліпшення інвестиційного середовища, Україні необхідно розробляти дорожню карту для розвитку цих ключових галузей, давати гарантії інвесторам. "А держава просто повинна не заважати", - наголосив голова промислово-інвестиційної групи.

Смарт-Холдинг також є партнером Всесвітнього економічного форуму. Згідно з експертизою його аналітиків, Україна перебуває далеко не в пріоритеті світового порядку денного. "І влада, і бізнес не замислюються про глобальні ризики, які, хочемо ми чи ні – матимуть вплив на нашу економіку, на кожного українця",- попереджає Пертін.

Показати ще новини
Радіо НВ
X