Великий газодобувач отримав 11 дозволів на користування надрами

8 листопада 2017, 14:17
Газовидобувна компанія East Europe Petroleum LLC отримала ще 11 спеціальних дозволів на користування надрами

Про це свідчать дані, опубліковані на сайті Держгеології, повідомляють Українські новини.

Відповідно до наказів про видачу спецдозволів, опублікованих на сайті Держгеології від 8 листопада 2017 року, East Europe Petroleum LLC (Іст Юроуп Петролеум) видані 11 спецдозволів на розробку нових ліцензійних ділянок в Полтавській області.

Відео дня

Розробка нових площ дозволить підвищити енергонезалежність України та забезпечить збільшення надходжень як до місцевого, так і до державного бюджету.

Газовидобувна компанія East Europe Petroleum LLC (раніше Голден Деррік), здійснює діяльність у сфері геології та геологорозвідування, а також займається розвідувального буріння і видобутком вуглеводнів.

Власники компанії - держава в особі національної акціонерної компанії Надра України і кіпрської компанії Hartlog Limited, яка, згідно з відкритими джерелами, належить молдавському бізнесменові Анатолій Статі.

В даний момент East Europe Petroleum LLC є власником 19 спецдозволів на нафтогазові ліцензійні ділянки.

1 листопада газовидобувна компанія Голден Деррік (Київ) перейменувалася в Іст Юроуп Петролеум (East Europe Petroleum LLC).

7 вересня Держгеології підписала документи про видачу 16 ліцензій на розробку газового родовища в Полтавській області газодобивающей компанії Голден Деррік.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X