Великий фармацевтичний виробник в Україні відмовився від газу на користь екопалива

8 лютого 2018, 16:08
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Один з найбільших в Україні виробників ліків – Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод (БХФЗ) – перейшов на українське екологічне паливо та впровадив систему енергетичного менеджменту, завдяки чому скоротив використання природного газу на 40%.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

"Восени 2017 року на заводі розпочала роботу нова котельня на пелетах з деревини. Встановлення цих котлів забезпечує роботу підприємства без використання природного газу до температури -5°С.

Відео дня

Лише з початку нинішнього опалювального сезону це дозволило зекономити близько 700 тис. грн. 2016 року економія від впроваджених заходів склала 966 тис. грн. Програма з енергозбереження у 2018 році складає 850 тис. грн.

Загалом, з 2014 року підприємство щорічно економить близько 800 тис. м куб. газу.

Разом з тим, для отримання дозволу на використання твердопаливних котлів підприємству довелося витратити 3 роки.


БХФЗ (Київ) – один з провідних фармацевтичних виробників України зі штатом в більш як 850 працівників. Підприємство є великим платником податків - у 2016 році було сплачено понад 120 млн грн податків та зборів, за перше півріччя 2017 року – близько 68,5 млн грн.

БХФЗ створений в 90-х роках минулого століття на базі ряду потужностей Дарницького хімфармоб'эднання після серії реорганізацій. Наразі випускає понад 100 найменувань лікарських засобів.

У 2015 році київська влада приватизувала 29,95% акцій підприємства. Комунальний пакет за 171 млн грн викупила Фармацевтична фабрика Дарниця, власником якої є народний депутат від Блоку Петра Порошенка (БПП) Гліб Загорій

БХФЗ раніше контролювалося трьома великими акціонерами: Київською міськрадою, а також двома офшорами Beldor Group і Lenik Group з Віргінських островів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X