Великі мережі АЗС продають неякісне пальне українцям - Мінагрополітики

29 лютого 2016, 16:25
В ході перевірок держпродспоживслужби з'ясувалося, що на деяких АЗС дизельне паливо не відповідає нормам ДСТУ

Про це повідомили в міністерстві аграрної політики і продовольства.

"Відхилення від норм ДСТУ показали дослідження: дизельного палива на АЗС ОККО (Закарпатська обл.), бензину А-95 на АЗС Оріон і А-92 на АЗС 24 Плюс (Чернігівська обл.), бензину А-95, А-92 і дизпалива на АЗС БРСМ-Нафта (Київська обл.), бензину А-92 на АЗС Marshal", – повідомили в міністерстві.

Відео дня

На київській автозаправці Shell інспекторам заважали взяти проби. У зв'язку з цим до цієї АЗС будуть введені санкційні заходи.

Зараз ведеться розрахунок суми штрафу для заправок, які порушили норми ДСТУ. Згідно із законом, його розмір становить 300% суми, отриманої для реалізації партії товару.

У мережі АЗК ОККО заявили, що інформація не відповідає дійсності, має замовний характер і є реакцією конкурентів на активну позицію компанії в боротьбі з контрабандою і контрафактом на українському паливному ринку".

У мережі запевняють, що спільно з Державною службою фіскальної виступили ініціатором запровадження електронного адміністрування обігу нафтопродуктів, яке позбавить значну частину недобросовісних операторів паливного ринку можливості ухилятися від оподаткування.

ОККО зазначає, що на всіх АЗК компанії продається тільки високоякісне імпортне паливо стандарту Євро-5.

Перевірки проводять за дорученням прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка через скарги споживачів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X