Великі мережі АЗС пояснили АМКУ подорожчання автогазу у кінці літа

26 лютого 2018, 15:17

Оператори автозаправних станцій ОККО, WOG та групи компаній Надія вирішили надати додаткові пояснення Антимонопольному комітету України (АМКУ) у справі про подорожчання автогазу у серпні.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

У повідомленні також йдеться, що у справі про наявність ознак порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій (змова) на ринку скрапленого газу були заслухані зауваження, пояснення і доводи семи юридичних осіб, що входять до групи Надія, трьох юридичних осіб, що входять у групу WOG і п'яти юридичних осіб, що входять у групу ОККО.

Відео дня

Нагадаємо, що середні роздрібні ціни на зріджений вуглеводневий газ в Україні в період з 1 по 30 серпня зросли у 1,5 рази - з 10,92 грн/літр до 16,17 грн/літр. Втім, з вересня вартість зрідженого газу в українському роздробі почала знижуватися.

Головними причинами зростання цін на автогаз в Україні експерти називали дефіцит пропозиції на ринку, монополізацію ринку і проблеми у виробників.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав підвищення ціни на автогаз диверсією проти України.

Пізніше в АМКУ заявили, що з огляду на стабільне зростання споживчого попиту на зріджений газ, не виключено вплив суб'єктивних чинників на ціноутворення, зокрема, внаслідок можливої координації конкурентної поведінки між учасниками ринку. И порушили справу за ознаками антиконкурентних узгоджених дій на ринку автогазу.

Показати ще новини
Радіо NV
X