Велика залізорудна компанія інвестувала майже 750 млн грн у видобуток в Україні

15 травня 2018, 18:02

Британська Ferrexpo plc в січні-березні 2018 року збільшила інвестиції до майже 749 млн грн (більше $27,8 млн) в розвиток підконтрольних їй Полтавського, Єристівського та Біланівського ГЗК.

Про це йдеться в повідомленні компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Зокрема, в січні-березні Ferrexpo інвестувала в підтримку родовищ і розвиток Полтавського ГЗК (ПГЗК) понад 501 млн грн (більше $18,6 млн), в розвиток Єристівського і Беланівського ГЗК (ЄГОК і БГОК) - понад 247,9 млн грн (більше $9,2 млн).

Відео дня

Основними капітальними інвестиціями ПГЗК стали витрати на підтримку діючого виробництва в сумі понад 177 млн ​​грн (більше $6,6 млн) і великих стратегічних проектів на суму понад 119 млн грн (більше $4,4 млн); компоненти на суму понад 205 млн грн (більше $7,6 млн), а також витрати на розвиток північних родовищ.

Засоби ЄГОКа і БГОКа були вкладені в переробку, розвиток ж/д шляхів і об'єктів, в проекти з капітального будівництва кар'єра і інфраструктури, геологічні та інші роботи.

У 2017 році Ferrexpo вклала понад 2,7 млрд грн ($100 млн) в розвиток підконтрольних їй Полтавського, Єристівського та Біланівського ГЗК.


Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт залізорудних окатишів, використовуваних у виробництві сталі.

Поточні виробничі активи - Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 99% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. Експортує продукцію в Австрію, Словаччину, Чехію, Німеччину, а також Японію, Тайвань, Південну Корею і Китай. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X