Велика українська мережа заправок вийшла на ринок електроенергії

30 березня 2018, 11:58

Український холдинг OKKO Group в найближчі місяці почне торгівлю електричною енергією на ринку України.

Відповідну ліцензію компанія ОККО Контракт отримала 23 березня, повідомляє прес-служба компанії.

"Ми продовжуємо розвиватися в напрямку комплексної енергосервісної компанії, в якій клієнт з одних рук зможе придбати всі необхідні енергетичні ресурси - нафтопродукти, природний газ, електроенергію", - зазначив керівник департаменту продажів нових продуктів OKKO Group Володимир Остащук.

Відео дня

За його словами, зараз компанія завершує процедурні роботи і почала попередні переговори з потенційними партнерами. Холдинг буде здійснювати операції, пов'язані з трейдингом електроенергії.

Крім того, крім поставок електроенергії, холдинг має намір також займатися її виробництвом з поновлюваних джерел.

"До кінця 2018 року на даху і фасаді центрального офісу холдингу у Львові будуть встановлені сонячні панелі і генерує обладнання загальною потужністю 200 кВт", - додають в ОККО.

Нагадаємо, що на початку цього року ОККО почала імпорт реверсного газу з Європи з метою його використання для потреб власних бізнесів і реалізації на ринку України.


OKKO Group - холдинг, головною компанією якого є Концерн Галнафтогаз, який оперує мережею АЗК ОККО (близько 440 АЗК). До складу холдингу входить більше 10 різнопрофільних бізнесів в сфері виробництва, торгівлі, будівництва, страхових, сервісних та інших послуг.

Мажоритарним акціонером компанії є Віталій Антонов. Серед міноритарних акціонерів - Європейський банк реконструкції та розвитку, Goldman Sachs, Horizon Capital, Renaissance Capital, Genesis Asset Managers, LLP та ін.

Показати ще новини
Радіо NV
X