Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Велика українська мережа вирішила закрити всі заправки у Києві

22 січня, 11:46
7398
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

UPG йде зі столичного ринку

Компанія Укрпалетсистем, яка розвиває мережу АЗС UPG, припиняє роботу всіх АЗС на території Києва.

Про це повідомили в компанії.

Так, всі три АЗС на вул. Межигірській, Заболотного та Міський будуть закриті у зв'язку із завершенням терміну оренди станцій. З цієї ж причини закривається АЗС UPG у Вінницькій області на 385 км автодороги М-12 Стрий-Кіровоград-Знам'янка.


UPG вийшов на столичний ринок АЗС восени 2012 року, орендувавши 3 станції МС-Ойл.

Бренд UPG належить паливній компанії Укрпалетсистем (Коростень, Житомирська обл.), яка спеціалізується на постачанні нафтопродуктів (переважно дизпалива) з Білорусі, а також на дрібнооптових поставках зі своїх нафтобаз. Компанія оперує одним з найбільших парків бензовозів (приблизно 200 одиниць). Мережа АЗС UPG налічує близько 60 станцій, значна частина яких зосереджена в центральному та західному регіонах України.

Укрпалетсистем також управляє трьома АЗС під брендом Білоруська нафтова компанія, остання з яких була відкрита в листопаді на трасі Київ-Ковель.

Зараз більшість АЗС мережі на стадії ребрендингу.


При цьому, UPG анонсує відкриття найближчим часом нових 7 станцій у Дніпрі, Волинській, Київській, Закарпатській, Хмельницькій, Чернівецькій і Львівській областях.

Як зазначає галузеве видання enkorr, договори оренди АЗС в Києві були розірвані достроково. Цьому передувала низка судових розглядів.

Наприклад, щодо АЗС на Академіка Заболотного договір оренди діяв до 1 листопада 2019 року. Але в жовтні 2017 року між орендодавцем ВКФ Авант і орендарем Укрпалетсистем виникли протиріччя. Зокрема, Укрпалетсистем звинувачувала Авант в передачі комплексу в оренду третім особам, а саме компанії Поділлянафтозбут.

Про це, на думку Укрпаллетсистем, свідчив договір охорони цієї АЗС, укладений між Поділлянафтозбут і компанією Охорона та юридичний захист. Охоронна фірма 28 жовтня 2017 прибула на АЗС, маючи на руках цей договір на охорону приміщень заправної станції.

Суд не побачив у цьому договорі охорони порушення договору оренди з Укрпалетсістемамі та став на сторону орендодавця (ВКФ Авант).

Аналогічна судова суперечка відбулась й щодо ще однієї АЗС в Києві.

За інформацією на сайті компанії Поділлянафтозбут (Вінниця), вона володіє близько 40 АЗС і з вересня 2017 року почала їх рестайлінг під бренд Chipo.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися