Велика українська мережа вирішила закрити всі заправки у Києві

22 січня 2018, 11:46

Компанія Укрпалетсистем, яка розвиває мережу АЗС UPG, припиняє роботу всіх АЗС на території Києва.

Про це повідомили в компанії.

Так, всі три АЗС на вул. Межигірській, Заболотного та Міський будуть закриті у зв'язку із завершенням терміну оренди станцій. З цієї ж причини закривається АЗС UPG у Вінницькій області на 385 км автодороги М-12 Стрий-Кіровоград-Знам'янка.

Відео дня


UPG вийшов на столичний ринок АЗС восени 2012 року, орендувавши 3 станції МС-Ойл.

Бренд UPG належить паливній компанії Укрпалетсистем (Коростень, Житомирська обл.), яка спеціалізується на постачанні нафтопродуктів (переважно дизпалива) з Білорусі, а також на дрібнооптових поставках зі своїх нафтобаз. Компанія оперує одним з найбільших парків бензовозів (приблизно 200 одиниць). Мережа АЗС UPG налічує близько 60 станцій, значна частина яких зосереджена в центральному та західному регіонах України.

Укрпалетсистем також управляє трьома АЗС під брендом Білоруська нафтова компанія, остання з яких була відкрита в листопаді на трасі Київ-Ковель.

Зараз більшість АЗС мережі на стадії ребрендингу.


При цьому, UPG анонсує відкриття найближчим часом нових 7 станцій у Дніпрі, Волинській, Київській, Закарпатській, Хмельницькій, Чернівецькій і Львівській областях.

Як зазначає галузеве видання enkorr, договори оренди АЗС в Києві були розірвані достроково. Цьому передувала низка судових розглядів.

Наприклад, щодо АЗС на Академіка Заболотного договір оренди діяв до 1 листопада 2019 року. Але в жовтні 2017 року між орендодавцем ВКФ Авант і орендарем Укрпалетсистем виникли протиріччя. Зокрема, Укрпалетсистем звинувачувала Авант в передачі комплексу в оренду третім особам, а саме компанії Поділлянафтозбут.

Про це, на думку Укрпаллетсистем, свідчив договір охорони цієї АЗС, укладений між Поділлянафтозбут і компанією Охорона та юридичний захист. Охоронна фірма 28 жовтня 2017 прибула на АЗС, маючи на руках цей договір на охорону приміщень заправної станції.

Суд не побачив у цьому договорі охорони порушення договору оренди з Укрпалетсістемамі та став на сторону орендодавця (ВКФ Авант).

Аналогічна судова суперечка відбулась й щодо ще однієї АЗС в Києві.

За інформацією на сайті компанії Поділлянафтозбут (Вінниця), вона володіє близько 40 АЗС і з вересня 2017 року почала їх рестайлінг під бренд Chipo.

Показати ще новини
Радіо НВ
X