Велика українська мережа пивних магазинів вирішила змінити назву

17 квітня 2018, 09:51

Мережа магазинів розливного пива Море пива переформатує свої магазини, зокрема змінить назву на Hop Hey.

Про це повідомила директор департаменту стратегічного маркетингу мережі Вікторія Гнаток в інтерв'ю Асоціації ритейлерів України.

За її словами, компанія має намір перейменовувати близько 10 магазинів в місяць, ребрендинг всіх торгових точок займе 2 роки.

Відео дня

"Перші біршопи відкрилися в Дніпрі. Зараз їх вже два. Також найближчим часом планується розпочати реформат магазинів в Києві. А далі паралельно і в інших містах присутності", - зазначила Гнатюк.

Крім зміни назви, розширюється асортимент магазинів, їхня площа. Зокрема, в нових торгових точках передбачена наявність пляшкових позицій, в тому числі крафтового пива, в асортимент увійдуть товари для відпочинку та розваг.

Мережа магазинів розливного пива Море пива відкрила перший магазин в 2009 році в Дніпрі. За підсумками 2017 року мережа налічує 93 магазини в Дніпропетровській, Полтавській, Кіровоградській, Черкаській, Одеській та Київській областях. Море пива має намір розширити їх кількість до 700 магазинів до кінця 2020 року, а також розраховує вийти на зарубіжний ринок.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X