Велика українська юркомпанія почала приймати оплату в Bitcoin

6 вересня 2017, 12:26
Юридична фірма Ілляшев та Партнери почала приймати криптовалюту Bitcoin (біткоін) як оплату за рахунками за свої послуги

Про це йдеться у прес-релізі компанії.

"У Державній фіскальній службі наполягають на тому, що криптовалюта Bitcoin не може бути засобом платежу. При цьому таку позицію ніяк не підкріплено законодавчою базою. Ми вважаємо, що операції з Bitcoin закону не суперечать, і почали їх приймати", - заявив керуючий партнер юрфірми Михайло Ілляшев.

Відео дня

За його словами, Bitcoin уже грає важливу роль у міжнародному бізнесі та світовій економіці, тому потрібно зважати на реалії ділового світу.

"Цифрові валюти вже тут, і наші клієнти очікують від нас гнучкості у трансакціях, які дає Bitcoin, а будь-які спроби фіскальних органів підмінити собою Верховну Раду приречені на провал. Поки законодавчий орган не заборонить використання криптовалют, а це навряд чи станеться, ми будемо працювати з ними", - додав Ілляшев.

У Ілляшев та Партнери відзначили, що не бачать юридичних перешкод для прийому Bitcoin і вітають намір Ради з фінансової стабільності визначити правої статус криптовалюти в Україні.

"В Естонії, де ми працюємо з 2016 року, Bitcoin уже визнали віртуальною валютою - альтернативним платіжним засобом - і мають намір запустити власну національну криптовалюту Estcoin, забезпечену державними гарантіями, яка буде функціонувати в країні нарівні з євро", - говорить Ілляшев.

Нагадаємо, що Рада фінансової стабільності планує врегулювати статус криптовалюта в Україні.

Раніше повідомлялося, що в одному з київських кафе стали приймати до оплати біткоіни.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X