Велика українська держкорпорація заборонила всю торгівлю з офшорами

22 вересня 2017, 12:20
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) спеціальним наказом ввела повну заборону на торгові операції з офшорними компаніями

Про це повідомила прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, ця заборона введена з метою мінімізації ризиків фінансових втрат при проведенні операцій з продажу зерна і продукції переробки на зовнішні ринки.

Відео дня

"З 2015 року торгівля з офшорними компаніями не велась. Проте, відповідно до внутрішнього Положення про договірну роботу, ведення торгівлі з контрагентами, зареєстрованими у офшорній зоні, залишалось можливим, за умови перевірки кінцевого бенефіціару або отримання листа-гарантії від материнської компанії. Аби нівелювати будь-які ризики фінансових втрат через операції з офшорами, було прийнято рішення щодо абсолютної заборони на укладання контрактів з такими контрагентами", - цитує прес-служба слова в.о. голови правління ДПЗКУ Дмитра Гавриша.

Крім того, за його словами, тепер в держкорпорації заборонено відвантажувати зернові або продукцію переробки без отримання за них передоплати в повному обсязі.

Наказом також введена персональна відповідальність трейдерів компанії, що ініціюють укладення зовнішньоекономічних контрактів, за результати їх подальшої реалізації.


ДПЗКУ створена урядом України у 2010 році. До її складу входить розгалужена мережа філій: лінійні і портові елеватори, млини, комбікормові і круп'яної заводи. Сумарно 53 підрозділу-філії ДПЗКУ можуть зберігати майже 3,8 млн тонн зернових, в тому числі сумарні потужності з перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів складають близько 2,5 млн тонн зернових вантажів на рік.

За підсумками січня-червня 2017 року ДПЗКУ отримала чистий прибуток у розмірі 297,5 млн грн проти 79,6 млн грн чистого збитку за аналогічний період 2016 року.


Раніше заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк заявляв, що ДПЗКУ опинилася під загрозою дефолту, а китайські кредитори не хочуть приватизувати компанію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X