Велика світова контейнерна компанія вирішила запустити сервіс через одеський термінал

14 березня 2018, 08:59

Японська контейнерна лінія Ocean Network Express (ONE), починаючи з квітня поточного року, відкриває сервіс в Україні через  Контейнерний Термінал Одеса (КТО) в Одеському порту.

Про це повідомив виконавчий директор з комерції Ігор Яровенко, передає Інтерфакс-Україна.

У компанії відзначили, що контракт вже підписаний.

В Одеському порту вважають, що незважаючи на оголошений перехід з квітня 2018 року у порт Південний сервісу компанії Maersk, обсяги якої становлять близько 10% всіх оброблюваних КТО контейнерів, термінал не втратить в грузопотік і наростить обсяги у 2018 році.

Відео дня

Зазначимо, що у січні-лютому 2018 року вантажопереробка КТО склав 52,4 тис. TEU, що на 16,5% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Крім того, у минулому році термінал залучив нових клієнтів, таких як Yang Ming, Cosco Shipping Lines.


Контейнерний термінал Одеса є дочірнім підприємством HHLA International GmbH, входить в групу одного з провідних в Європі логістичних холдингів - німецької компанії HHLA AG (Гамбург).

З 2010 року компанія здійснює будівництво нового контейнерного терміналу на Карантинному молу спільно з АМПУ.


Контейнерна лінія ONE утворена у 2017 році в результаті об'єднання трьох провідних японських контейнерних ліній - MOL, NYK, K Line і є шостою за величиною в світі з місткістю флоту 1,4 млн TEU.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X