Велика російська страхова компанія йде з України

29 червня 2017, 10:26
Одна з найбільших російських страхових компаній Інгосстрах закриває представництво в Україні, повністю йде зі страхового ринку країни

Про це випливає з нової версії статуту страхової компанії, передає Інтерфакс-Україна.

"Компанія вважає недоцільним зберігати представництво в країні, де у неї немає бізнесу", - повідомив Інтерфаксу віце-президент Інгосстраху Ілля Соломатін, зазначивши, що рішення було затверджено зборами акціонерів, його реалізація близька до завершення.

Відео дня

Представництво страховика в Україні працювало з 2003 року.

За кордоном у Інгосстраху залишилися представництва в Казахстані, Азербайджані, Індії та Китаї.

Нагадаємо, що раніше НВ Бізнес повідомляв, що український бізнесмен Олександр Ярославський придбав страхову компанію Інго Україна.

До липня 2015 року страхова компанія Інго Україна разом з Інго Україна Життя входили в структуру російської компаній Інвест-Поліс (володіє СК Інгосстрах в Росії). Надалі фінустанови перейшли до групи юридичних осіб, зареєстрованих на Кіпрі. Кінцевий бенефеціаром або контролер невідомі.

Крім того, в липні 2015 року Ингосстрах продав 100% частки своєї участі в українських страхових компаніях ІНГО Україна, ІНГО Україна Життя і В медичному центрі Наша сім'я (всі - Київ) за 1,37 млрд руб. Відповідно до звітності страховика за МСФЗ, дохід компанії від вибуття трьох дочірніх компаній склав 201 млн руб. Чистий грошовий потік від продажу - 1,067 млрд руб. Вартість вибулих чистих активів: АСК ІНГО Україна - 835 млн руб., АСК ІНГО Україна Життя - 64 млн руб., МЦ Наша сім'я - 270 млн руб.

Страхова компанія не розкрила імена покупців. Новими акціонерами українських страхових компаній стали юридичні особи, зареєстровані на території Кіпру.


Міноритарним акціонерам, контрольованим міжнародної страховою групою Generali, належить 38,5% в капіталі СПАО Ингосстрах, 10% акцій належить Олегу Дерипасці, інша частина - компаніям, контрольованим БазЕлом.

Показати ще новини
Радіо NV
X