Президент підписав закон, який розблокує велику приватизацію

29 квітня 2021, 16:52

Президент Володимир Зеленський підписав закон № 1365-ІХ, який розблокує велику приватизацію.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про відновлення проведення аукціонів з продажу об'єктів великої приватизації. Про це повідомляє Офіс президента.

Відео дня

Закон дозволяє почати підготовку і проведення великої приватизації на аукціонах, які були припинені в березні минулого року через обмежувальних заходів у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Зокрема, закон передбачає, що в період дії карантину не проводяться аукціони зі зниженням стартової ціни, аукціони за методом вивчення цінових пропозицій, а також приватизація шляхом викупу об'єктів великої приватизації.

У цей період державне майно дозволяється продавати тільки на аукціоні з умовами, коли торги виграє покупець, який запропонував найвищу ціну.

Закон вступає в силу на наступний день після опублікування.

Нагадаємо, що 30 березня Верховна Рада прийняла законопроект № 4543 і розблокувала велику приватизацію. Вона була припинена роком раніше через нестабільну ситуації на світових ринках.

2 вересня минулого року парламент прийняв закон, яким наклав мораторій на проведення великої приватизації до кінця карантину, але дозволив підготовку до продажу об'єктів. 9 вересня Кабмін прийняв програму пріоритетних дій , яка передбачає приватизацію найбільших держпідприємств.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X