Великий опис. В Україні з'явиться єдиний реєстр майна держкомпаній

8 листопада 2016, 17:34
Кабінет міністрів України доручив Фонду державного майна (ФДМ) створити та регулярно наповнювати єдиний повний відкритий реєстр нерухомого майна держпідприємств, установ та організацій із зазначенням виду майна, інформації про передачу його в оренду та ін.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Наголошується, що згідно з розпорядженням Кабміну №803 від 5 жовтня дана норма передбачена планом заходів щодо запобігання корупції в міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади, затвердженому цим розпорядженням.

Відео дня

Фонду держмайна доручено організувати проведення до кінця 2018 року реєстрацію нерухомого майна держпідприємств, їх об'єднань, установ, організацій, з наданням відповідної інформації Фонду з метою внесення в Єдиний реєстр об'єктів державної власності.

Також ФДМ повинен сформувати реєстр договорів оренди державного майна, орендодавцем якого він є, із зазначенням умов передачі майна в оренду, її вартості і орендарів. Дані реєстру надалі повинні бути інтегровані в Єдиний реєстр об'єктів держвласності.

Крім того, Фонду доручено запровадити обов'язковий порядок продажу майна через електронний аукціон, а також передбачено вдосконалення методики оцінки держмайна перед передачею його в оренду, приватизацію та ін.

Показати ще новини
Радіо НВ
X