Велика німецька корпорація йде з України через корупцію

15 травня 2018, 18:15
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Транснаціональна корпорація Peter Cremer GmbH заявила про бажання вийти зі складу засновників терміналу Термінал-Укрпіщезбутсировина (Термінал-УПСС).

Про це повідомили представники компанії, передають Українські Новини.

Причиною виходу в корпорації назвали неможливість ведення бізнесу в Україні через складні і непрозорі методи ведення бізнесу і затягування процедур з боку дозвільних органів.

Відео дня

Крім того, наголошується, що німецька компанія з песимізмом дивиться на інвестиційний потенціал України. На думку її представників, більшу частину часу підприємець витрачає на узгодження, на отримання підписів, на те, щоб потрапити в якийсь кабінет, яке у підсумку може тривати роками.

За словами глави компанії Термінал-УПСС Дмитра Фалька, запуск багатомільйонного інвест-проекту за участю німецької компанії затягнувся на роки, через бюрократичні та юридичні перешкоди з боку дозвільних органів.

"На відведення земельної ділянки під під'їзну залізничну гілку у нас пішло 7 років! У мене є підписи всіх прем'єр-міністрів і виконуючих обов'язки за цей період, включаючи (Володимира, - ред.) Гройсмана. Наступною інстанцією може бути тільки президент (України Петро, - ред.) Порошенко. Про яке будівництво може йти мова, коли в XXI столітті потрібно витратити 6-7 років на оформлення землі? Це робить нас неконкурентоспроможними як країну ", - сказав Фалько.

Також зазначається, що проект передбачав будівництво 3 перевантажувальних комплексів, розвиток залізничного господарства, створення підхідного каналу та операційної акваторії. Інвестиції, тільки на першому етапі, могли скласти більше $60 млн, що дозволило б збільшити вантажообіг до 3,5 млн тонн на рік, створити додатково 300 робочих місць. При цьому відрахування до бюджетів усіх рівнів зросли б на більш ніж 80 млн грн на рік.

Нагадаємо, що у лютому 2018 року стало відомо, що Україна піднялася на одну позицію вище у Індексі сприйняття корупції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X