Велика мережа побутової техніки перенесла центральний склад під Київ

11 вересня 2018, 13:41
658
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Велика мережа побутової техніки перенесла центральний склад під Київ - фото

Мережа Comfy поміняла регіональну прописку центрального складу на столичну

Власник мережі магазинів побутової техніки та електроніки Comfy - однієї з найбільших в Україні - орендував великий логістичний склад класу А+ під Києвом.

Про це агентству Інтерфакс-Україна повідомив директор складу Comfy Максим Якименко.

Склад розташований в смт Велика Димерка Броварського району Київської області. Його загальна площа становить 21 тис. кв. м. Приміщення було побудовано в 2014 році, його вартість склала €6,4млн. Будівля належить оператору Рабен Україна - "дочці" міжнародної логістичної компанії Raben Group (Нідерланди).

Орендарем виступила дніпропетровська Комфі Трейд. За словами Якименко, тепер центральний склад мережі буде розміщений поблизу столиці, тоді як раніше він був в Дніпрі.

"Центральний склад Comfy розмістився в смт Велика Димерка Київської області. Компанією орендовано приміщення класу А+ площею 21 000 кв. м. Сучасні складські потужності надає компанія Raben", - сказав він.

При цьому топ-менеджер відзначив, що на складі поки не планується розміщення фулфілмент-центру (забезпечує повний комплекс операцій з моменту оформлення інтернет-замовлення до отримання клієнтом товару - ред.).


Мережа Comfy (власник - компанія Комфі Трейд) зареєстрована в 2010 році. У 2007 році відбулося об'єднання з мережею Биттехніка (Донецьк). Перший магазин відкритий в Харкові. На вересень 2018 року мережа налічувала 76 магазинів в Україні сумарною торговельною площею більше 55 тис. кв. м. Штат співробітників компанії становив близько 2 тис. чол.

Статутний капітал компанії становить 500 тис. грн. Кінцевими бенефіціарами вказані Станіслав Роніс і Світлана Гуцул, прямими власниками є Ледкан Холдінгз Лімітед (99%, Кіпр), а також Геннадій Вербиленко і Наталія Кошова (по 0,5%).

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 09:15

thumb img
До 2021 року ми хочемо вивести компанію на оборот в мільярд доларів. Інтерв'ю з СЕО GlobalLogic
Рітейл/Нерухомість

Сьогодні, 17:50

thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин
Компанії/Ринки

Сьогодні, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua