Велика українська мережа магазинів вирішила розмістити облігації

26 лютого 2018, 14:25
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Національна мережа - Лінія магазинів EVA (керуюча компанія РУШ) здійснила публічне розміщення процентних іменних звичайних облігацій серії E і серії F в кількості 200 тис. штук загальною номінальною вартістю в 200 млн грн.

Про це йдеться у прес-релізі компанії.

Компанією були випущені іменні, процентні і звичайні (незабезпечені) облігації бездокументарної форми існування. Номінальна вартість облігацій - 1 тис. грн. Загалом, у публічному полі розміщено 100 тис. цінних паперів серії Е сумою 100 млн грн і 100 тис. - серії F загальною вартістю 100 млн грн.

Відео дня

Так, власники облігацій зможуть купувати і продавати облігації на вторинних біржових і позабіржових ринках цінних паперів з дня, наступного за днем ​​реєстрації в Національній комісії з цінних паперів та звіту фондового ринку про розміщення облігацій та видачі свідоцтва про реєстрацію випуску облігацій відповідної серії та отримувати номінальну вартість облігацій при настанні строку їх погашення.

Крім того, власники облігацій можуть отримувати процентний дохід у вигляді нарахованих відсотків на номінальну вартість облігацій у терміни та у порядку, визначених в проспекті емісії і матимуть право пред'являти емітенту всі або частину облігацій до викупу в терміни, у порядку та на умовах, визначених у проспекті емісії облігацій.

Відзначимо, що це перше розміщення облігацій на українському ринку серед компаній після кризи у 2012 році.

"Компанія планує подальший інтенсивний розвиток, для цього, серед іншого, здійснюється нова емісія облігацій", - зазначає фінансовий директор лінії магазинів EVA Лілія Воленко.

За його словами, кошти, залучені у інвесторів, будуть спрямовані на фінансування розвитку мережі лінії магазинів EVA, інвестиційні та поточні витрати, пов'язані з розвитком IT-інфраструктури та IT-проектів, фінансування розвитку інтернет-магазину і придбання товару поповнення оборотних коштів.

Перші власники можуть укладати договір з компанією РУШ з 14 лютого цього року, а датою закінчення розміщення облігацій визначили 11 лютого 2019 року.


Лінія магазинів EVA (керуюча компанія РУШ) - національна мережа магазинів із великим асортиментом товарів для жінок, яка пропонує широкий асортимент товарів декоративної косметики, парфумерії, товари для догляду за обличчям і тілом, біжутерію, аксесуари, товари для догляду за будинком і дитячі товари.

EVA налічує понад 635 магазинів по всій території України, 30 тис. асортиментних позицій, 37 власних торгових марок, понад 7,5 тис. працівників.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X