Велика мережа АЗС зібралася інвестувати мільйони в оновлення 50 заправок

10 липня 2018, 13:54
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія Укрнафта має намір інвестувати близько 380 млн грн у реконструкцію і ребрендинг 50 автозаправних станцій.

Про це повідомив глава компанії Марк Марк Ролінс, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми плануємо провести ребрендинг 50 АЗС і близько 380 млн грн витратити на це", - сказав він.

Відео дня

Крім того, він зазначив, що до теперішнього часу компанія вже закінчила ребрендинг п'яти АЗС, а подальші роботи будуть проводитися поетапно з одночасним аналізом результатів роботи вже ребрендовані станцій.

"Якщо все буде добре, то ми вийдемо на реконструкцію 80-100 станцій на рік і близько 70% мережі (в цілому мережа Укрнафти налічує 537 АЗС - НВ), а пройде ребрендинг за 2-2,5 роки", - сказав Ролінс.

За словами глави Укрнафти, частина станцій, які не забезпечують необхідну прибутковість, реконструювати в поточному форматі немає сенсу, тому компанія розгляне варіант їх заміни на контейнерні (без персоналу), або ж інші варіанти.

За підсумками реконструкції та ребрендингу, Укрнафта розраховує збільшувати продажі палива на відповідних АЗС на 15-20%, при цьому компанія планує і далі залишатися в економ-сегменті, захід у преміум-сегмент не планується, підкреслив глава правління компанії.


Укрнафта - найбільша нафтовидобувна компанія України. Володіє 537 АЗС в більшості регіонів України. Нафтогазу України належить 50%+1 акція Укрнафти. Компанії, що входять до сфери впливу групи Приват Ігоря Коломойського, володіють приблизно 42% (13,6% належить компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited, 12,9% - Bordo Management Limited, 9,9% - іншим акціонерам).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X