Велика мережа АЗС оскаржить штраф АМКУ за змову на ринку

23 червня 2018, 08:42

Компанія WOG буде оскаржити рішення Антимонопольного комітету (АМКУ), який звинуватив її у змові з іншими компаніями і узгодженні цін на скраплений газ влітку 2017 року, через що WOG оштрафовано на 14,8 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі компанії, пише enkorr.

"Ми будемо оскаржувати рішення в суді, на жаль, наші аргументи АМКУ не почув", - заявили в компанії.

У прес-службі нагадали, що серпня 2017 ситуація на ринку ЗВГ ускладнилася суттєвим скороченням поставок з основних регіонів: з Росії - на 50%, від Белоруснефть за її контрактом - на 20% через зупинку заводу-постачальника сировини.

Відео дня

"Тому в серпні 2017 ми отримали на 70% менше від запланованого імпортного ресурсу. Ми були змушені зупинити реалізацію на деяких АЗК в зв'язку з відсутністю скрапленого газу", - відзначають в WOG.

Паралельно росли котирування ЗВГ, які за місяць збільшилася на 200 $/т.

"Ціна виросла на наших АЗК лише на 30%, тоді як вартість закупівель збільшилася на 100%. При тому, що собівартість закупівлі збільшилася вдвічі через скорочення поставок, дефіциту, штучного ажіотажу недобросовісних постачальників і збільшення кількості нелегальних АЗС, які реалізовують скраплений газ", - пояснили в компанії.

У WOG відзначають, що компанія не могла впливати на ринок зрідженого газу в Україні, оскільки його частка на ринку незначна. Компанія реалізує скраплений газ через близько 260 заправних станцій.

"Наша компанія зацікавлена ​​в стабільності ринку і цінової ситуації, так як в зв'язку з ростом цін на скраплений газ, в першу чергу, падають обсяги реалізації", - відзначили в компанії.

Нагадаємо, що АМКу оштрафував операторів АЗС на 41 млн грн за узгоджене підвищення цін на скраплений газ в кінці літа 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X