Велика європейська агрокомпанія опинилась на межі банкрутства

6 липня 2016, 11:38
426
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Експерти порівнюють ситуацію німецької компанії з історією українського агрохолдингу Мрія

Фото: KTG Agrar

Найбільший виробник сільгосппродукції у Європі, компанія KTG Agrar, знаходиться на стадії банкрутства, заборгувавши кредиторам 340 млн євро

Про це повідомляє AgroPortal з посиланням на Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Як зазначає німецьке видання, ситуація навколо KTG Agrar негативно відобразиться на сегменті ринку облігацій малого і середнього бізнесу.

Окружний суд Гамбурга почав розгляд питання. Однак компанія самостійно планує досягнути реструктуризації. План реструктуризації мають намір розробити протягом декількох місяців.

Припущення про банкрутство з'явилися на ринку за кілька тижнів до того, як компанія не змогла заплатити відсотки за зобов'язаннями на суму 18 млн евро 6 червня. Тоді в KTG Agrar пообіцяли сплатити до 20 червня, але днем раніше виплату відклали до загальних зборів акціонерів 30 червня. 27 червня загальні збори перенесли на 26 серпня.

"На економіку Німеччини дана ситуація особливо не вплине, навпаки, інвестори зацікавлені купувати землі, якими володіла компанія", – вважає директор Лейбніц-Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою Альфонс Бальман, додавши, що під удар потрапляє тисячі співробітників.

Він додав, що інвестори більше хвилюються про економіко-політичної ситуації, що складається на українському ринку. Ситуацію з KTG Agrar експерт порівнює з банкрутством агрохолдингу Мрія, так як німецький холдинг також набрав велику кількість кредитів.


KTG Agrar в агробізнесі близько 20 років. Земельний банк – 46 тис. га. Серед напрямків діяльності – вирощування органічних і звичайних продовольчих культур, виробництво електроенергії з відновлюваних джерел.

Вибір редакції

Авто

Сьогодні, 07:02

article_img
Чак Норріс відпочиває. Тест-драйв Ford Ranger
Політика

Сьогодні, 08:17

article_img
Це ще одна вистава. Відомі українці поділилися думкою про кандидата Зеленського
Країни

Сьогодні, 10:01

article_img
"ФінляндіяІранНаші". Як в 1941 році Радянський Союз почав дві власні локальні війни

Головне

Події

Сьогодні, 14:57

article_img
У Львові помер 98-річний лідер бандерівського крила ОУН
Події

Сьогодні, 13:14

article_img
Українські військові збили дрон окупантів із вибухівкою
Політика

Сьогодні, 21:04

article_img
УП: Зеленський розказав, що робитиме з російською кінокомпанією