Велика європейська агрокомпанія опинилась на межі банкрутства

0 коментувати
Експерти порівнюють ситуацію німецької компанії з історією українського агрохолдингу Мрія
Фото: KTG Agrar

Експерти порівнюють ситуацію німецької компанії з історією українського агрохолдингу Мрія

Найбільший виробник сільгосппродукції у Європі, компанія KTG Agrar, знаходиться на стадії банкрутства, заборгувавши кредиторам 340 млн євро

Про це повідомляє AgroPortal з посиланням на Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Як зазначає німецьке видання, ситуація навколо KTG Agrar негативно відобразиться на сегменті ринку облігацій малого і середнього бізнесу.

Окружний суд Гамбурга почав розгляд питання. Однак компанія самостійно планує досягнути реструктуризації. План реструктуризації мають намір розробити протягом декількох місяців.

Припущення про банкрутство з'явилися на ринку за кілька тижнів до того, як компанія не змогла заплатити відсотки за зобов'язаннями на суму 18 млн евро 6 червня. Тоді в KTG Agrar пообіцяли сплатити до 20 червня, але днем раніше виплату відклали до загальних зборів акціонерів 30 червня. 27 червня загальні збори перенесли на 26 серпня.

"На економіку Німеччини дана ситуація особливо не вплине, навпаки, інвестори зацікавлені купувати землі, якими володіла компанія", – вважає директор Лейбніц-Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою Альфонс Бальман, додавши, що під удар потрапляє тисячі співробітників.

Він додав, що інвестори більше хвилюються про економіко-політичної ситуації, що складається на українському ринку. Ситуацію з KTG Agrar експерт порівнює з банкрутством агрохолдингу Мрія, так як німецький холдинг також набрав велику кількість кредитів.


KTG Agrar в агробізнесі близько 20 років. Земельний банк – 46 тис. га. Серед напрямків діяльності – вирощування органічних і звичайних продовольчих культур, виробництво електроенергії з відновлюваних джерел.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: