Велика європейська агрокомпанія опинилась на межі банкрутства

6 липня 2016, 11:38
Найбільший виробник сільгосппродукції у Європі, компанія KTG Agrar, знаходиться на стадії банкрутства, заборгувавши кредиторам 340 млн євро

Про це повідомляє AgroPortal з посиланням на Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Як зазначає німецьке видання, ситуація навколо KTG Agrar негативно відобразиться на сегменті ринку облігацій малого і середнього бізнесу.

Відео дня

Окружний суд Гамбурга почав розгляд питання. Однак компанія самостійно планує досягнути реструктуризації. План реструктуризації мають намір розробити протягом декількох місяців.

Припущення про банкрутство з'явилися на ринку за кілька тижнів до того, як компанія не змогла заплатити відсотки за зобов'язаннями на суму 18 млн евро 6 червня. Тоді в KTG Agrar пообіцяли сплатити до 20 червня, але днем раніше виплату відклали до загальних зборів акціонерів 30 червня. 27 червня загальні збори перенесли на 26 серпня.

"На економіку Німеччини дана ситуація особливо не вплине, навпаки, інвестори зацікавлені купувати землі, якими володіла компанія", – вважає директор Лейбніц-Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою Альфонс Бальман, додавши, що під удар потрапляє тисячі співробітників.

Він додав, що інвестори більше хвилюються про економіко-політичної ситуації, що складається на українському ринку. Ситуацію з KTG Agrar експерт порівнює з банкрутством агрохолдингу Мрія, так як німецький холдинг також набрав велику кількість кредитів.


KTG Agrar в агробізнесі близько 20 років. Земельний банк – 46 тис. га. Серед напрямків діяльності – вирощування органічних і звичайних продовольчих культур, виробництво електроенергії з відновлюваних джерел.

Показати ще новини
Радіо NV
X