Велика японська корпорація купила контрольний пакет української агрокомпанії

13 липня 2018, 19:08

Японська корпорація Sumitomo придбала 51% акцій компанії Спектр-Агро, яка є постачальником сільськогосподарських ресурсів для українських аграрних підприємств.

Відповідний дозвіл підписано між корпорацією Спектр-Агро і Спектр-Агротехніка 11 липня, передає Інтерфакс-Україна.

"За останні 30 років в Sumitomo було засновано агро-науковий напрям (ASBL). Почавши з експорту засобів захисту рослин з Японії, Sumitomo активно займається розширенням ланцюга постачань, постійно розвиваючи оптові та роздрібні канали збуту. На сьогодні ця діяльність здійснюється в 30 країнах світу. Придбання компанії Спектр-Агро є продовженням розвитку бізнесу Sumitomo в торгівлі сільгоспресурсів", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Очікується, що операція з придбання сприятиме розширенню і зростанню діяльності компанії в Україні.


Спектр-Агро заснована в 2009 році, в даний час здійснює діяльність на всій території України. Постачає такі сільськогосподарські ресурси, як засоби захисту рослин, добрива, насіння і сільськогосподарську техніку більш ніж для 3,5 тис. сільгоспвиробників країни.


Група Sumitomo - одна з найбільших японських корпорацій. У неї входять компанії фінансового сектора, машинобудування, електротехнічної промисловості, чорної і кольорової металургії і ін.

Показати ще новини
Радіо NV
X