Велика італійська компанія передумала розвивати видобуток сланцевого газу у Західній Україні

10 жовтня 2018, 15:22

НАК Надра України має намір викупити 50%-у частку італійської Eni в компанії Західгазінвест (Львівська обл.), в якій їй вже належить 35%, а ще 15% володіє британська нафтогазова компанія Cadogan.

Про це йдеться у порядку денному засідання Антимонопольного комітету України (АМКУ) на 10 жовтня, передає Інтерфакс-Україна.

Відзначається, що комітет буде розглядати концентрацію НАК понад 50% в Західгазінвест. Також АМКУ розгляне можливість придбання Західгазінвест понад 50% в коломийської нафтогазової компанії Дельта, 100% якої володіє Cadogan.

Відео дня

Згідно з даними Геоінформ України, Західгазінвест належать п'ять ліцензій на видобуток вуглеводнів на Курінній, Яковлівській, Філімонівській та Сандугеєвській площах (зокрема за всіма площами - сланцевий газ), а також Дебеславецьке родовище.

Нагадаємо, Eni купила 50,01% акцій Західгазінвест у 2012 році. На той час Західгазінвест мала у своєму розпорядженні ліцензії на розробку дев'яти родовищ сланцевого газу в Західній Україні загальною площею близько 3,8 тис. кв. км, що є продовженням польського Люблінського басейну.


Компанія Eni - один із стратегічних партнерів Роснефті в освоєнні континентального шельфу РФ, зокрема Баренцева і Чорного морів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X