Велика інвесткомпанія купила ТЦ Піраміда

12 вересня 2016, 18:38
Компанія Dragon Capital Investments Limited, що входить в групу компаній Dragon Capital завершила операцію з придбання торгового центру Піраміда біля станції метро Позняки в Києві

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Зазначається, що угода відбулася шляхом купівлі у групи американських і британських інвесторів 100% акцій компанії 1849-Apollo Overseas I Limited (Кіпр), засновника Атлантік-Пасіфік Венчурз (Київ), у власності та в управлінні якої знаходиться торговий центр.

Відео дня

При цьому сума угоди не розголошується.

"Незважаючи на падіння купівельної спроможності, ми вважаємо, що ринок торговельної нерухомості Києва, і особливо Дарницького району, не насичений і має потенціал для зростання. У нас є великий 15-річний досвід і експертиза на ринку торговельної нерухомості, і ми знаємо, як поліпшити якість і продуктивність ТЦ Піраміда", – цитують у повідомленні слова керуючого директора ІК Dragon Capital Володимира Тимочко.

ТЦ Піраміда був побудований в 2004 році в Дарницькому районі міста Києва. Загальна площа торгового центру складає 16 тис. кв. м, орендна площа – понад 12,6 тис. кв. м.

Нагадаємо, що Антимонопольний комітет України надав компанії Dragon Capital Investments Limited дозвіл на придбання понад 50% акцій компанії 1849-ApolloOverseas I Limited.

На думку експертів, опитаних Інтерфакс-Україна, сума операції з придбання компанією Dragon Capital Investments Limited ТЦ Піраміда могла скласти близько $24-25 млн.

Показати ще новини
Радіо NV
X