Пасажирів попередять. Найбільша американська авіакомпанія відновить експлуатацію Boeing 737 MAX

19 жовтня 2020, 11:37

Авіакомпанія American Airlines відновлює польоти на лайнерах Boeing 737 MAX на одному рейсі. Пасажирів будуть попереджати, що політ виконується саме на цій моделі Boeing.

Найбільший авіаперевізник США компанія American Airlines до кінця року планує повернути в експлуатацію проблемний лайнер Boeing 737 Max, пише Bloomberg.

Спочатку компанія планує використовувати Boeing 737 Max тільки на щоденних рейсах з Майамі в Нью-Йорк, які будуть виконуватися в період з 29 грудня по 4 січня. При цьому, пасажирів будуть попереджати, що їм належить летіти саме на Boeing 737 Max.

Відео дня

Відзначається, що компанія буде «застосовувати поетапний підхід» до повернення 737 Max в експлуатацію.

Чи буде лайнер використовуватися на інших рейсах залежить від рішення Федерального управління з цивільної авіації США (FAA).

Нагадаємо, що Європейське агентство авіаційної безпеки (EASA) визнало, що літаки Boeing 737 Max стали досить безпечними після внесених змін.

У березні минулого року літак Boeing 737 MAX 8 розбився в Ефіопії всього через шість місяців після авіакатастрофи за участю цієї ж моделі в Індонезії. Всього загинуло майже 350 осіб. Після трагедії в Ефіопії регулятори по всьому світу заборонили літаків сімейства MAX літати. Дані розслідувань свідчать, що причина авіакатастроф - проблеми з системою управління польотом у літаків сімейства 737 MAX. Авіакомпанії почали відмовлятися від уже укладених з Boeing контрактів на поставку цього типу літака, що на руку головному конкурентові Boeing - компанії Airbus.

Реакція Boeing на кризу викликала багато запитань. Компанія довго не звільняла гендиректора Денніса Мюленбурга і не провела незалежне розслідування. У Boeing неодноразово заявляли, що незабаром літаки сімейства 737 MAX зможуть відновити польоти і продовжували їх будувати. Їх вже накопичилося близько 400. Під кінець минулого року компанія змінила свою стратегію: призупинила виробництво літаків 737 MAX і все ж звільнила Мюленбурга . Рада директорів вирішила, що зміна керівництва необхідна для відновлення довіри до компанії. Зараз посаду гендиректора компанії займає Девід Калхун.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X