Вартість ТРЦ Respublika знизили майже вдвічі

9 жовтня 2017, 14:43
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб знизив вартість прав вимоги за кредитами банку Надра, забезпеченням за якими виступає недобудований торгово-розважальний центр (ТРЦ) Respublika (Київ, вул. Кільцева дорога, 1, 1А, 1В) на 1 млрд грн - до 1,4 млрд грн

Про це свідчать дані з продажу активу на сайті ProZorro.Продажі, передають Українські Новини.

7 липня фонд виставив на продаж даний актив за 2,5 млрд грн, однак аукціон не відбувся через відсутність учасників.

Відео дня

Після цього було ще 4 аукціони, в ході яких ціна на актив знизилася до 1,4 млрд грн.

Саме за такою ціною актив буде виставлений на наступний аукціон 20 жовтня.

На торги виставляються права вимоги за двома кредитами, які перебувають на балансі банку Надра.

Компанії-позичальники ведуть господарську діяльність у сферах "будівництво" і "надання в оренду та експлуатація власного або орендованого нерухомого майна".

На початок серпня цього року загальна заборгованість по кредитах склала 2,6 млрд грн.

При цьому в забезпечення за договорами передані майнові права на об'єкт незавершеного будівництва, а саме - багатофункціональний торгово-розважальний комплекс з паркінгом.

Крім того, в заставі банку - іпотека 3 земельних ділянок загальною площею 15,7 га, і майнові права за попередніми договорами оренди торгових площ в ТРЦ.

Нагадаємо, 18 травня Господарський суд Києва задовольнив позов Національного банку до кіпрської компанії Берлінотто Лімітед про стягнення на частку корпоративних прав Мегаполісжитлобуду.

Свого часу ця компанія взяла кредит в банку Надра, надавши в якості застави за цим кредитом корпоративні права на недобудований проект ТРЦ Республіка.

Також повідомлялося, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повторно виставив на продаж права вимоги за кредитами ліквідованого банку Надра.


ТРЦ Республіка розташований в Києві. Будівництво об'єкта, інвестиції в який оцінювалися в $350 млн, почалося в 2012 році, а здача об'єкта в експлуатацію планувалася в 2014-му.

Проект будівництва ТРЦ Республіка був припинений в 2015 році рішенням власника. Інвесторами виступили Дмитро Фірташ і Вагіф Алієв.

Загальна площа недобудованого ТРЦ повинна була скласти 298 тис. Кв. м, що дозволило б йому стати на той момент третім за величиною в Європі.

Показати ще новини
Радіо NV
X