Перед кодуванням сигналу. Великий супутниковий оператор поскаржився на шахраїв

14 січня 2020, 17:07

У компанії Viasat вважають дії шахраїв спланованою акцією проти іміджу компанії.

Оператор супутникового телебачення Viasat (ТОВ Віжн ТБ) поскаржився на шахраїв, які діють в соцмережах під виглядом провайдера. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відео дня

У компанії стверджують, що шахраї активізувалися в останній тиждень перед кодуванням супутникового сигналу в Україні.

Відзначається, що використовуючи назву і айдентику Viasat в соціальних мережах шахраї продають під виглядом брендованих супутникових тюнерів Strong SRT 7602 тюнери для цифрового ефіру Т2. Відзначається, що обладнання невідомого виробника шахраї продають по завищеній ціні.

В Viasat вважають те, що трапилося планованої атакою на імідж компанії.

"Новина підхопила і почала стрімко поширювати в соціальній мережі Facebook армія користувачів-ботів, що дає підстави говорити, в тому числі про сплановану акцію проти іміджу компанії", - стверджується в прес-релізі.

У ТОВ Віжн ТБ додали, що готують матеріали для звернення до правоохоронних органів про відкриття кримінальних справ проти шахраїв.

Кодування супутникового сигналу українських каналів заплановано на 20 січня 2020 року.

Нагадаємо, що повне відключення аналогового мовлення в Україні перенесли на півроку. Крім того, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення забрав частину ефіру у великого оператора цифрового телебачення Зеонбуд .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X