На 120 млн грн. Три асфальтобетонні заводи білоруських компаній передали АРМА

5 вересня, 18:03
АРМА отримала в управління активи трьох асфальтобетонних заводів (Фото:Київська міська прокуратура via Telegram)

АРМА отримала в управління активи трьох асфальтобетонних заводів (Фото:Київська міська прокуратура via Telegram)

Активи трьох асфальтобетонних заводів на 120 млн грн перейшли в управління АРМА.

Прокуратура передала активи трьох асфальтобетонних заводів білоруських компаній вартістю близько 120 млн грн в управління Агентства з розшуку та менеджменту активів.

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні Київської міської прокуратури.

За даними слідства, у Києві, а також у Житомирській та Миколаївській областях працюють компанії, що спеціалізуються на виконанні різних видів дорожніх робіт.

Кінцевим бенефіціарним власником цих підприємств є Білорусь.

"У рамках слідства вивчається діяльність зазначених компаній на предмет присвоєння коштів державного бюджету, які виділялися на будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, з їхньою подальшою легалізацією та виведенням за кордон", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Також слідство вивчає можливе фінансування цими компаніями дій, вчинених із метою захоплення державної влади, зміни меж території чи державного кордону України.

Раніше повідомлялося, що активи української «доньки» Невської косметики на загальну суму 2 млрд грн перейшли в управління АРМА. Власник компанії – російський олігарх з Єдиної Росії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X