В Умані за 4 роки може з'явитися аеропорт вартістю 72 млн евро

18 вересня 2017, 18:42
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Реконструкція військового аеродрому в Умані (Черкаська обл.) і перетворення його в цивільний аеропорт може зайняти чотири роки при інвестиціях майже в €72 млн

Такі дані озвучені на прес-конференції щодо передпроектних пропозицій по реконструкції військового аеродрому Умані та перетворення його в сучасний міжнародний аеропорт, що відбулася в Києві в понеділок, 18 вересня, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Передпроектні пропозиції виконані на замовлення компанії VimesVC Ltd. (Великобританія) робочою групою в складі експертів та інженерів - представників авіаційної галузі, будівництва, туризму і паломництва, права, економіки та екології.

Отримано позитивні рецензії від науково-дослідного інституту цивільної авіації Украеропроект, а також інституту Екологічної безпеки Національного авіаційного університету.

Згідно з розрахунками, розробка передпроектних пропозицій по реконструкції аеродрому Умані, техніко-економічне і правове обґрунтування займуть півроку і потребують €1,9 млн.

Підготовка завдання на проектування; топографо-геодезичні та геологічні розвідки ділянки об'єкта реконструкції; розробка проекту реконструкції аеродрому; отримання позитивного висновку держекспертизи; розробка робочої документації в цілому займуть до півроку і потребують € 4,8 млн.

Безпосередньо будівництво об'єкта і його обладнання можуть тривати близько двох років з інвестиціями в €65 млн. Порядку €120 тис. знадобляться для підготовки документів для реєстрації аеродрому і сертифікації, згідно з правовими та нормативними документами.

В результаті після закінчення чотирьох років може бути завершена перша черга об'єкта (створення пасажирської інфраструктури).

Раніше повідомлялося, що аеропорт Київ (Жуляни) відновив роботу після 10 днів простою з 14 до 24 травня. Відзначимо, в аеропорту відремонтували ВПП і провели реконструкцію терміналів.

Також, в Україні відновив роботу Міжнародний аеропорт Миколаїв.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X