Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В Укрзалізниці спростували інформацію ДФС про несплату 2 млрд гривень податків

24 жовтня 2016, 17:31
692
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В Укрзалізниці зазначили, що оприлюднення неперевіреної інформації завдає шкоди репутації компанії

Укрзалізниця заявляє про некоректне подання Державною фіскальною службою (ДФС) інформації щодо несплати податків підприємствами залізничної галузі в розмірі близько 2 млрд грн

Про це повідомили в прес-службі компанії.

У повідомленні наголошується, що оприлюднення неперевіреної інформації завдає шкоди репутації Укрзалізниці, яка насправді є одним з найбільших платників податків в Україні.

"Укрзалізниця наголошує, що не може визнати факт несплати донарахованих податків в зазначеному ДФС обсязі, зокрема, у зв’язку з відсутністю документації за 2013-2015 роки по низці підприємств залізничної галузі. Зокрема, у зв’язку з відсутністю значної кількості первинних документів оскаржується об’єктивність донарахувань 625 млн грн податків щодо діяльності підприємств Придніпровської залізниці, розташованих в АР Крим", - йдеться в повідомленні.

Підприємства Укрзалізниці на сьогодні визнали лише 2,4 млн грн з 2 млрд грн донарахованих податківцями коштів за результатами перевірок діяльності в 2013-2015 роках держпідприємств залізничної галузі, які перебувають у стадії ліквідації. Інші донарахування податків оскаржуються підприємствами галузі в адміністративному або судовому порядку.

Крім того, в Укрзалізниці нагадали, що за перше півріччя 2016 року в державний бюджет України та цільові фонди компанія сплатила майже 7 млрд грн, а в цілому в поточному році товариством планується сплатити близько 14,8 млрд грн податків.

Раніше повідомлялося, що Державна фіскальна служба звинуватила Укрзалізницю в ухиленні від сплати майже двох мільярдів гривень податків.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися