Кравцов заявив про тиск на НАБУ у справі проти Укрзалізниці

8 жовтня 2018, 14:02

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) змусили почати розслідування щодо покупки локомотивів General Electric.

Про це заявив в.о. голови Укрзалізниці Євген Кравцов в інтерв'ю liga.net

За його словами, НАБУ довгий час не відкривало справу проти Укрзалізниці за зверненням одного з народних депутатів, так як не бачило для цього причин, але після звернення цієї особи до судових органів, бюро було змушене відкрити справу.

Відео дня

"Іншими словами, НАБУ змусили відкрити цю справу. У нас ніяких хвилювань із цього приводу немає, всю інформацію ми надали", - заявив Кравцов.

В рамках розслідування детективи вже допитали співробітників Укразалізиці, які вели угоду з General Electric, добавив він.

Нагадаємо, що 24 вересня детективи НАБУ отримали доступ до документів державного Укрексімбанку, які стосуються закупівлі локомотивів General Electric і передачі їх у фінансовий лізинг компанії Укрзалізниця.


Угода між Укрзалізницею і GE на суму близько $1 млрд передбачає оновлення і модернізацію тягового рухомого складу. На першому етапі планується поставка УЗ 30-ти магістральних тепловозів.

При цьому 10% складових виробництва повинно бути локалізовано в Україні. Згодом локомотиви будуть складатися з не менше 40% українських комплектуючих. Вартість локомотивів - $4,7 млн кожен. В цілому сума контракту першої партії становить $140 млн.

В Україну вже прибув перший локомотив General Electric.

Показати ще новини
Радіо NV
X