В Укрзалізниці назвали переможців тендерів на постачання дизпалива за світовими цінами

3 квітня 2018, 14:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Центр забезпечення виробництва Укрзалізниця визначив переможців тендерів на закупівлю 60 тис. тонн дизельного палива із застосуванням формульного розрахунку ціни з урахуванням показників Platts.

Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Перемогу здобули компанії Анвітрейд, Август Пром, ОККО Контракт і Торговий дім Сокар Україна, йдеться у даних системи державних закупівель ProZorro.

Відео дня

Зараз переможцям торгів направлено повідомлення про намір укласти угоди, очікується підписання контрактів на поставку дизпалива за ціною, запропонованою учасниками під час тендерних процедур.

Зазначається, що всього участь в аукціонах взяли 6 великих трейдерів дизпалива.

У компанії також зазначили, що формульна зміна ціни дає можливість змінювати закупівельну ціну дизельного палива, враховуючи цінові котирування Platts і курс валюти.

Так, в залежності від коливань на ринку ціна за контрактом може збільшуватися або зменшуватися за формулою із застосуванням індексу зміни показників Platts.

Нагадаємо, що раніше Укрзалізниця оголосила тендер на дизпаливо на 3 млрд грн. Компанія є найбільшим споживачем дизпалива в Україні - річна потреба становить 300-350 тис. т.

Пізніше директор з економіки та фінансів компанії Андрій Рязанцев заявляв, що Укрзалізниця може почати здійснювати закупівлю дизельного палива за кордоном для створення ще одного каналу поставок.

30 січня Укрзалізниця провела три аукціони, за якими вона вперші придбає дизельне паливо із застосуванням формульної зміни ціни з урахуванням котирувань Platts.

У лютому, Укрзалізниця підписала перші договори на поставку дизельного палива із застосуванням формульного ціноутворення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X