В Укрзалізниці розповіли, на скільки днів компанії вистачить дизпалива

7 березня, 15:40
634
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
В Укрзалізниці розповіли, на скільки днів компанії вистачить дизпалива - фото

uz.gov.ua

Укрзалізниця відреагувала на інформацію про проблеми з тендерами на закупівлю пального

Наявні запаси та чинні контракти дозволяють забезпечити ритмічне постачання дизельного пального для стабільної роботи залізничного транспорту впродовж 30 діб. Про це повідомив операційний директор Укрзалізниці Вячеслав Єрьомін.

За його словами, наявного на даний момент у регіональних філіях компанії запасу дизпалива достатньо на 10 днів ритмічної роботи залізничного транспорту. Крім того, видані рознарядки на відвантаження пального покривають потреби підприємства ще на 10-12 днів, а завдяки наступним поставкам за чинними контрактами перевізна робота на залізниці загалом забезпечуватиметься впродовж місяця.

«Завдяки чинним контрактам із постачальниками найближчим часом очікуємо додаткового надходження партії дизелю в 30 тис. т, що задовольняє потребу у пальному на 25-30 днів роботи. Таким чином, Укрзалізниця в цілому забезпечена дизельним пальним на 30 днів стабільної роботи», - розповів Єрьомін.

Філія Центр забезпечення виробництва Укрзалізниці продовжила термін подачі заявок за чотирма тендерами на закупівлю 15 тис. т дизпалива до 11 березня 2019 року у зв’язку з необхідністю аналізу ситуації на паливному ринку. Компанія звернулася з відповідним запитом до державних підприємств, в компетенції яких аналіз ситуації на ринку. Для визначення реальних цін на дизпаливо Укрзалізниця також аналізує подібні тендери в ProZorro, які проводять інші великі споживачі дизелю, зокрема Міністерство оборони України та морські порти.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця понад півтора місяця не може закупити дизельне паливо. Останній тендер, оголошений ще 22 грудня 2018 року, досі не відбувся через відмову компаній-постачальників брати участь у торгах. Трейдери пояснюють це відсутністю зацікавленості в умовах торгів.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів
thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин
Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua