В Укрнафті прокоментували обшуки Генпрокуратури і СБУ

5 квітня 2017, 14:06
Сьогодні, 5 квітня, Генеральна прокуратура України за сприяння Служби безпеки України проводить слідчі дії в центральному офісі ПАТ Укрнафта, а також у його регіональних підрозділах у Бориславі, Прилуках, Полтаві та Охтирці

Про це повідомила прес-служба Укрнафти.

Зазначається, що обшуки проводяться на підставі ухвал Печерського районного суду м. Києва від 29 березня в рамках кримінального провадження, яке стосується проведення нафтових аукціонів протягом 2013-2015 рр.

Відео дня

Згідно з повідомленням, це кримінальне провадження зареєстровано 29 грудня 2016 року. Однак з моменту початку досудового розслідування не проводилося ніяких слідчих дій – Генеральна прокуратура України жодного разу не зверталася до компанії навіть із запитом на надання інформації чи документів, заявили в компанії.

"Укрнафта відкрита до співпраці та сприяння, однак обшуки і постійні перевірки не сприяють продуктивній роботі підприємства. Результатом сьогоднішнього обшуку стане затримка у виплаті заробітних плат співробітникам", - йдеться в заяві компанії.

При цьому компанія зазначає, що сьогодні Генпрокуратура вилучає документи, більша частина яких вже надавалася Національному антикорупційному бюро і прокуратурі міста Києва в рамках аналогічних кримінальних справ, що свідчить про неузгодженість роботи правоохоронних органів та дублювання функцій.

"Подібні дії Генпрокуратури виглядають як невиправдана конкуренція між органами слідства. Повідомляємо, що співробітники компанії виконують приписи ухвал Печерського суду і надають необхідні документи в повному обсязі", - вважають в компанії.

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура України проводить обшук в центральному офісі ПАТ Укрнафта.

Раніше повідомлялося, що детективи Національного антикорупційного бюро України 1 лютого провели 16 обшуків у різних містах України у справі про розкрадання майна Укрнафти (50% + 1 акція компанії належить НАК Нафтогаз України).

Показати ще новини
Радіо НВ
X