В Україну зайшов світової готельний оператор

22 травня 2018, 13:15

Міжнародна готельна мережа Marriott International офіційно відкрила готель Aloft Kiev, який став першим об'єктом компанії в Україні.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, урочисте відкриття відбулося 18 травня. Готель розташований на перетині вул. Басейній та Еспланадної. Всі номери вже викуплені.

"У цьому напрямку зараз багато спекуляцій, ціни підвищуються. Тому скажу: дуже добре зараз, перед фіналом Ліги чемпіонів, відкривати додаткові номери, додаткову готель", - сказав мер Києва Віталій Кличко.

Відео дня

Номерний фонд готелю складає 310 номерів різних категорій, загальна площа об'єкта - понад 18 тис. кв. м. Його інфраструктура також включає три конференц-залу, ресторан в форматі Grab & Go і ін.

Крім того, готель облаштована системою SPG Keyless, що забезпечує доступ в номери за допомогою телефону без необхідності отримання ключа на стійці реєстрації.

Технічне відкриття готелю Aloft Kiev відбулося 27 лютого 2018 року.


Бренд Aloft належить американській мережі Starwood Hotels & Resorts, придбаної компанією Marriott International в 2016 році.

Marriott International об'єднує понад 6 тис. Готелів під 30 брендами в 122 країнах світу. Центральний офіс розташований в Бетесді (передмістя Вашингтона, США). Дохід компанії в 2016 році склав більше $17 млрд.

Під брендом Aloft працюють 120 готелів в країнах Америки, Азії, Європи, Середнього Сходу та на Карибах. Також Aloft Hotels планує вихід в 15 нових країн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X