В Україну відправили перший локомотив General Electric

8 серпня 2018, 17:56

General Electric Transportation відправила в Україну перший з 30 локомотивів GE TE33AC.

Про це повідомив в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов на своїй Facebook-сторінці.

"Сьогодні перший локомотив TE33AC заводу General Electric Transportation в Ері, штат Пенсільванія, відправився в Україну. Він пройде поїздом в Норфолк, штат Вірджинія, потім судном через Атлантику, Середземне і Чорне море в Чорноморськ", - написав він.

Відео дня

За його словами, остаточне доукомплектування локомотива буде здійснюватися на Крюківському вагонобудівному заводі, після цього буде прийнято в експлуатацію і розпочато перевозки вантажів.

Нагадаємо, угода між Укрзалізницею і GE на суму близько $1 млрд передбачає оновлення і модернізацію тягового рухомого складу. На першому етапі планується поставка УЗ 30-ти магістральних тепловозів.

При цьому 10% складових виробництва повинно бути локалізовано в Україні. Згодом локомотиви будуть складатися з не менш ніж 40% українських комплектуючих. Вартість локомотивів - $4,7 млн за кожен. В цілому сума контракту першої партії становить $140 млн.

У липні GE виготовила перший локомотив згідно з рамковою угодою з Укрзалізницею

Сьогодні, 8 серпня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що перші локомотиви General Electric повинні бути введені в експлуатацію восени.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X