В Україну прийшов найбільший турецький бренд одягу

18 травня 2018, 10:23

Міжнародний бренд одягу Koton з Туреччини, який займається виробництвом і реалізацією одягу, вийшов на український ринок і вже завтра, 19 травня, відкриє свій перший магазин в торгово-розважальному центрі Lavina Mall у Києві.

Про це повідомила консалтингова компанія NAI Ukraine.

Загальна площа магазина становитиме 1550 кв.м.


Koton - найбільший ритейлер Туреччини, виробляє і продає чоловічий та жіночий одяг, орієнтуючись переважно на молодь. Заснований в 1988 році, перший магазин за кордоном було відкрито в 1996 році в Мюнхені. Зараз Koton налічує 506 магазинів, 303 з яких відкрито в Туреччині і 203 - за кордоном. Крім того, вироби Koton представлені в 800 точках продажів по всьому світу. Koton має 10 тис. працівників в 28 країнах світу і дизайнерську команду з понад 220 осіб. Koton щорічно випускає приблизно 30 тис. різних моделей і понад 50 колекцій.

Відео дня

Менеджер Koton, що відповідає за розвиток в Україні, Ірфан Докдок наголосив, що Україна є одним із стратегічних ринків за кордоном завдяки споживчими перевагами населення.

"Ми добре знаємо цей регіон і потреби споживачів, і ми дуже раді відкрити наш перший магазин в Україні. Ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам новітні тенденції та різноманітні колекції за доступними цінами", - сказав він.


Lavina Mall - найбільший український торгово-розважальний центр площею 170,3 тис. кв. м.


Нагадаємо, в 2017-ому один з найбільших світових ритейлерів H&M (Hennes & Mauritz) підписав контракт про відкриття магазину з ТРЦ Lavina Mall.

Крім того, шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA також підтвердила інформацію про вихід на український ринок.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X