В Україну прийшов ще один світовий газовий трейдер

14 червня 2017, 14:13
Швейцарський енергетичний трейдер MET Holding AG вирішив торгувати природним газом на внутрішньому ринку України

Про це свідчать дані компанії Укртрансгаз, передає liga.net.

MET Holding AG зареєструвала в Україні дочірню компанію МЕТ Україна (Київ) для операцій з природним газом.

MET Holding AG є холдинговою компанією MET Group, яка займається торгівлею енергоресурсами в ряді країн Європи. Компанія почала поставки газу з Європи ще в кінці 2014 року. У минулому році дочірня компанія групи - MET Gas and Energy Marketing AG - поставила в Україну близько 20 млн кубометрів газу.

Відео дня

Серед її клієнтів - НАК Нафтогаз України, Перша енергетична компанія і інші.

40% MET Holding AG належить великій угорській компанії MOL, яка вже давно працює в Україні. 24% MET Holding володіє топ-менеджер MOL Бенджамін Лашатошу. По 10% і 12% знаходяться у власності угорських бізнесменів Дьєрдя Надя і Іштвана Горончі. Також 12% капіталу компанії належить Іллі Трубникову.

На сайті MET йдеться, що компанія також буде займатися торгівлею електроенергією, нафтою і нафтопродуктами. Перші поставки газу на внутрішньому ринку компанія здійснила в грудні 2016 року.

На українському газовому ринку вже присутні такі компанії як Engie, Trafigura, Trailstone GmbH, Shell. У квітні міжнародний трейдер DufEnergy заснував в Україні дочірню компанію для торгівлі природним газом та іншими енергоресурсами. У 2016 році Україна імпортувала 11,1 млрд кубометрів газу.

Раніше сировинний трейдер Trafigura відкрив свій офіс в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X