В Україну прийшов нідерландський сервіс навігації

21 червня 2017, 11:46
Нідерландська компанія TomTom NV, що виробляє навігатори та програмне забезпечення до них, оголосила про розширення покриття свого сервісу для навігації TomTom Traffic на Україну

Про це повідомили в компанії.

Крім того, TomTom приходить у Литву, Естонію, Латвію, Хорватію і Румунію, а також в Оман, Катар, Бахрейн і Ізраїль.

"Подальше географічне розширення TomTom Traffic в Східній Європі і на Близькому Сході буде допомогою для водіїв, підприємств та урядів у покращенні управління потоком трафіку, підвищенні безпеки дорожнього руху і ослабленні впливу транспортної перевантаженості на навколишнє середовище", - цитує Інтерфакс-Україна слова віце-президента з розвитку бізнесу і бізнес-операцій TomTom Андреаса Ервіга.

Відео дня

Відзначається, що таким чином, охоплення сервісу розширилося до 64 країн.

TomTom Traffic пропонує свіжу інформацію про дорожні умови, такі як пробки, дорожні роботи і нещасні випадки. Ця інформація може використовуватися водіями для пошуку оптимального маршруту і запобігання перевантажень, а також міст і дорожніх влади для моніторингу, аналізу та впливу на трафік.


Голландська компанія TomTom, найбільший виробник портативних навігаційних приладів у Європі, заснований у 1991 році. TomTom має головний офіс в Амстердамі і понад 4,7 тис. співробітників по всьому світу. На сьогодні сервіс TomTom Traffic використовують більше 500 млн телефонів, автомобілів і портативних навігаційних пристроїв.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X