В Україну прийшов найбільший у світі віртуальний мобільний оператор

7 липня 2017, 14:01
Найбільший у світі віртуальний оператор мобільного зв'язку (Mobile Virtual Network Operator, MVNO) LycaMobile зареєстрував в Україні юридичну особу, що представляє його інтереси

Так, 4 липня, Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації внесла в телеком-реєстр компанію Лайкамобайл Україна, пише liga.net.

Відзначається, що компанія збирається надавати послуги на всій території країни.

Відео дня

"В єдиному держреєстрі зазначено, що підприємство внесено в нього на початку травня цього року. Правда, засновником підприємства є якийсь Станіслав Поляков, а не Lyca Group (зі штаб-квартирою в Лондоні)", - пише видання.

Як повідомив виданню на правах анонімності один з менеджерів, добре знайомий з планами Lyca в Україні, нова юрособа згодом представлятиме інтереси британського віртуала.

"Представництво створено тільки з однією метою - потрібно отримати копію ліцензії (Тримоб. - ред.)", - уточнило джерело.

"Запуск MVNO на новій території - складний процес з багатьма факторами, однак ми сподіваємося зробити оголошення про LycaMobile Ukraine в найближчому майбутньому", - повідомила виданню представник Lyca Group в Лондоні Шарлотта Юкес.

Вона додає, що в Україні, як і в інших країнах світу, компанія намагатиметься реалізувати свою знижку-стратегію на ринку національних та міжнародних дзвінків, СМС і передачі даних.

У доменних іменах lycamobile.ua і lycamobile.com.ua вже налаштована переадресація на голландський сайт групи.

Крім того, у відомостях про реєстрацію української юридичної особи зазначено, що, крім телеком-послуг, компанія також має намір надавати фінансові послуги.

Наприкінці 2015 року компанія почала консультації з НКРЗІ. Але знайти партнерську мережу весь цей час не вдавалося. Українська "велика трійка" (Київстар, МТС Україна (Vodafone) і lifecell) не практикує здачу в оренду інфраструктури віртуальним гравцям. Що стосується ТриМоб, то цей актив Укртелекому ще зовсім недавно міг стати предметом поглинання МТС Україна. Але угода в кінці минулого року зірвалася: АМКУ довго не погоджував її, і покупець відкликав заявку.


LycaMobile (Великобританія, оборот €1,6 млрд в 2015 році) - це повноцінний віртуальний оператор з усіма необхідними IT-системами для надання телеком-послуг. Бізнес таких компаній полягає в тому, що вони орендують у мобільних операторів інфраструктуру і продають на її базі сервіси для кінцевих клієнтів (наприклад, на таких умовах Lyca вже більше п'яти років співпрацює з британською O2). Компанія працює в 22 країнах і обслуговує понад 15 млн абонентів. Нещодавно стало відомо, що LycaMobile подала заявку на телеком-ліцензію в Індії. Lyca Group крім телеком-бізнесу розвиває також такі напрями, як банківський бізнес та туристичні послуги (Lyca Fly).
Показати ще новини
Радіо НВ
X