В Україну прийшла велика польська будівельна компанія

26 лютого 2018, 13:23
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Польська будівельна компанія Mirbud S.A. офіційно зареєструвала в Україні дочірню компанію.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Головний офіс української компанії Мірбуд буде розташований у Києві, уточнює агентство Інтерфакс-Україна.

Мірбуд зареєстрована 24 січня 2018 року, основним видом діяльності компанії зазначено будівництво споруд. Єдиним учасником компанії виступає польське акціонерне товариство Mirbud в місті Скерневице, керівником - Марек Голя.

Відео дня

Згідно з даними системи електронних закупівель ProZorro, Mirbud S.A. в 2017 році взяла участь в трьох тендерах на загальну суму близько €24,3 млн за проектами будівництва та реконструкції прикордонної інфраструктури України.


Mirbud S.A. працює на ринку Польщі, в основному як генеральний підрядник у всіх сегментах будівництва. Згідно з даними компанії, в її портфелі на різних стадіях реалізації є проекти будівництва логістичних комплексів, торгових центрів, житла та доріг в Польщі.

Компанія з 2008 року зареєстрована на Варшавській фондовій біржі (WSE) і послідовно створює холдинг з диверсифікованою діяльністю. Зокрема, інвестиції в сфері житлового будівництва здійснює JHM Development SA, а придбані в 2010 року акції компанії Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A. (Бидгощ, Польща) розширили сферу діяльності на дорожнє та мостове будівництво, а також виробництво бітумінозних мас.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X