В Україну приходить найбільша балтійська дорожньо-будівельна компанія

12 вересня 2017, 11:55
Найбільша компанія сектору будівництва транспортної інфраструктури в Балтійських країнах - литовська Kauno Tiltai має намір до кінця 2017 року офіційно зареєструвати свою діяльність в Україні та зацікавлена будівництвом доріг у Миколаївській області

Про це повідомила прес-служба Миколаївської обласної державної адміністрації (ОДА).

Відзначається, що сторони обговорили перспективи співпраці у відновленні дорожньої мережі Миколаївщини.

Відео дня

Голова правління і генеральний директор Kauno Tiltai Алдас Русявічюс повідомив, що їх компанія має намір почати діяльність на ринку будівництва України, і Миколаївщина, зокрема може бути першою областю, де литовці будуть відновлювати дороги.

Представники литовської компанії відзначили, що займаються реконструкцією мостів, доріг і залізничних колій. І вже до кінця цього року компанія офіційно зареєструє свою діяльність в Україні.

Так, в Kauno Tiltai висловили готовність і зацікавленість проектом бетонної траси Н-14 Миколаїв-Кропивницький, на якій заплановано здійснення капітального ремонту.

Заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи заявив, що вже наступного року Службою автомобільних доріг в області будуть оголошені тендери, які будуть проводитися у системі державних закупівель ProZorro.


Kauno Tiltai - найбільша компанія сектору будівництва транспортної інфраструктури в Балтійських країнах. Заснована у 1949 році. За інформацією компанії, вона побудувала більше 100 мостів і віадуків, проклала і реконструювала більшу частину доріг Литви.

Kauno Tiltai займається будівництвом тунелів, залізниць, аеропортів, інфраструктури водних портів, будівництвом інженерних і енергетичних мереж, виробництвом будівельних матеріалів, будівництвом звалищ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X