В Україну прибув третій балкер з антрацитом з ПАР

14 серпня 2017, 10:07
Третє судно з вугіллям з ПАР для ДТЕК прибуло в Україну

Так, до порту Південний прибув третій в поточному році балкер з 75 тис. тонн антрациту з ПАР для Придніпровської та Криворізької ТЕС ДТЕК Енерго.

Про це повідомила прес-служба ДТЕК, передає агентство Інтерфакс-Україна .

Відео дня

"Нова партія вугілля поповнить запаси на станціях, які покривають річний брак потужності в енергосистемі України і готуються до проходження осінньо-зимового періоду", - йдеться в повідомленні.

Як відзначили у прес-службі наступне судно з ПАР компанія очікує в середині вересня, що стане початком активної фази накопичення вугілля до зими.

Нагадаємо, що у рамках укладеного контракту ДТЕК уже імпортував в Україну 225 тис. тонн антрациту з ПАР. Перше судно з 75 тис. тонн антрациту для теплоелектростанцій ДТЕК прибуло до України 25 травня, друге - 23 липня. Всього в ПАР компанія законтрактувала 675 тис. тонн вугілля.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ). 100% акцій СКМ належить бізнесменові Рінату Ахметову. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.


Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявляв, що Україна не матиме потреби в антрацитовой групі вугілля через півтора року.

Показати ще новини
Радіо NV
X