В Україну прибув перший балкер з американським вугіллям

13 вересня 2017, 11:14
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Морський торговельний порт Південний почав розвантаження першого балкера з енергетичним вугіллям з США

Про це повідомила прес-служба порту.

Так, 13 вересня о 2:15 судно Ocean Ambitious пришвартувалося до перевантажувального комплексу порт Південний в Одеській області, доставивши на борту 62 тис. тонн енергетичного вугілля з США для ТЕС компанії Центренерго.

Відео дня

Відзначається, що стивідори планують розвантажити імпортний вантаж за три доби.

"На початку вересня ми завершили планову підготовку обладнання, адже в найближчий тиждень підприємство планує прийняти відразу чотири судна з вугіллям, загальним обсягом понад 295 тис. тонн: одне судно для Центренерго, два судна для ДТЕК і одне для Еврореконструкціі", - відзначив в. о. директора порту Південний Віталій Жуковський.

При цьому, президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер назвав хорошою новиною те, що перша партія американського антрацитового вугілля вже в Україні.

Нагадаємо, що в рамках укладеного контракту ДТЕК уже імпортував в Україну 225 тис. тонн антрациту з ПАР.

Перше судно з 75 тис. тонн антрациту для теплоелектростанцій ДТЕК прибуло в Україну 25 травня, друге - 23 липня. Всього в ПАР компанія законтрактувала 675 тис. тонн вугілля. А в середині серпня в Україні прибуло третє судно з вугіллям з ПАР для ДТЕК.

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявляв, що Україна не матиме потреби в антрацитовой групі вугілля через півтора року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X