В Україну прибуло ще одне судно з імпортним антрацитом

18 вересня 2017, 09:23
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Четверте судно з антрацитом з Південно-Африканської республіки (ПАР) для енергохолдингу ДТЕК прибуло в Україну

Про це повідомила прес-служба компанії, передають Українські новини.

"Це вже четверта партія південноафриканського антрациту в рамках програми з підготовки наших ТЕС до проходження опалювального сезону. Ми очікуємо ще один балкер з 75 тис. тонн антрациту наступного тижня. Після втрати наших антрацитових шахт і збільшення навантаження на марку Г, імпорт вугілля є вимушеним хоча і тимчасовим рішенням для нашої компанії. Наша головна задача - пройти зиму і забезпечити населення електроенергією і теплом", - цитує прес-служба слова комерційного директора ДТЕК Енерго Віталія Бутенка.

Відео дня

Паливо буде направлено на склади Придніпровської та Криворізької ТЕС.

У повідомленні уточнюється, що ДТЕК продовжує роботу з перекладу енергоблоків теплоелектростанцій з антрациту на газове вугілля, що видобувається в українських шахтах, і першими в інвестиційній програмі переводу вже стоять 2 блоки Придніпровської ТЕС.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ). 100% акцій СКМ належить бізнесменові Рінату Ахметову. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.


Нагадаємо, що в рамках укладеного контракту ДТЕК уже імпортував в Україну 225 тис. тонн антрациту з ПАР.

Перше судно з 75 тис. тонн антрациту для теплоелектростанцій ДТЕК прибуло в Україну 25 травня, друге - 23 липня. Всього в ПАР компанія законтрактувала 675 тис. тонн вугілля. А в середині серпня в Україні прибуло третє судно з вугіллям з ПАР для ДТЕК.

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявляв, що Україна не матиме потреби в антрацитовой групі вугілля через півтора роки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X