В Україну прибуло ще два балкера з вугіллям з ПАР і США

27 жовтня 2017, 13:56
В морський торговельний порт Південний (Одеська область) прибуло дві партії енергетичного вугілля з ПАР і США в обсязі 155 тис. тонн

Про це повідомляє прес-служба державного підприємства Морський торговельний порт Південний.

"Власник вантажу - компанія ДТЕК. Судно Leda C пришвартувалося до причалу №5 21 жовтня, Navious Galileo - 26 жовтня, причал №6. Загальний обсяг вантажу - 155 тис тонн", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У порту також додали, що балкер Leda C з вугіллям з ПАР майже розвантажений на склад підприємства за 3 доби. Близько 200 вагонів вже відправлено енергетикам. Вугілля з США планують розвантажити в звичайному для таких судів режимі.

Відзначимо, що з початку року, підприємство прийняло майже 700 тис. тонн імпортного вугілля.

Нагадаємо, в рамках укладеного контракту ДТЕК уже імпортував в Україну 225 тис. тонн антрациту з ПАР.

Перше судно з 75 тис. тонн антрациту для теплоелектростанцій ДТЕК прибуло в Україну 25 травня, друге - 23 липня. Всього в ПАР компанія законтрактувала 675 тис. тонн вугілля. Також в середині серпня в Україну прибуло третє судно з вугіллям з ПАР для ДТЕК.

Крім того 13 вересня судно Ocean Ambitious пришвартувалося до перевантажувального комплексу порт Південний, доставивши на борту 62 тис. тонн енергетичного вугілля з США для ТЕС компанії Центренерго.

Показати ще новини
Радіо NV
X